RPA Automation (@RPAutomation) | Twitter


با وجود فوايد بسيار زيادي که دارد ، فناوري rpa سطح حملات سايبري جديدي را براي افراد و هويت هاي غير انساني معرفي مي کند. اين بدان معني است که امنيت rpa از اهميت ويژه اي برخوردار است. 


رباتهاي نرمافزار rpaبراي انجام کارهاي مورد نياز خود مانند ورود به سيستم ERP ، CRM يا ساير سيستمهاي تجاري براي دسترسي ، کپي يا چسباندن اطلاعات يا انتقال داده از طريق يک فرآيند از يک مرحله به مرحله ديگر ، به دسترسي ممتازي (يا "دسترسي به برق") نياز دارند. . اين نياز به دسترسي مداوم به اين معني است که گواهي نامه هاي ممتاز معمولاً به طور مستقيم در فيلمنامه يا فرآيندي مبتني بر قوانين که ربات زير را دنبال مي کند ، کدگذاري نمي شوند. يا اسکريپت ممکن است گامي براي بازيابي اعتبار از يک مکان ناامن ، مانند يک پرونده يا بانک اطلاعاتي برنامه کاربردي قفسه تجاري (COTS) باشد. 


اعتبارات rpaاغلب به اشتراک گذاشته مي شود تا بارها و بارها از آنها استفاده شود. از آنجا که اين حساب ها و اعتبارها بدون تغيير و نا امن مانده اند ، يک مهاجم سايبري مي تواند آنها را سرقت کند ، از آنها براي بالا بردن امتيازات استفاده کند و به صورت جانبي حرکت کند تا به سيستم هاي مهم ، برنامه ها و داده هاي مهم دسترسي پيدا کند. يا کاربران داراي امتياز سرپرست مي توانند اعتبارنامه هاي ذخيره شده در مکان هاي ناامن را بازيابي کنند.


از آنجا که بسياري از بنگاههاي اقتصادي اتوماسيون فرآيند رباتيک داراي ربات هاي بي شماري در توليد در هر زمان معين هستند ، خطر بالقوه بسيار زياد است. تضمين اعتبار ممتاز مورد استفاده اين نيروي کار ديجيتالي نوظهور ، گام مهمي در تأمين گردش کار rpa است.


چگونه مي توان از اعتبارنامه هاي ممتاز محافظت کرد


براي محافظت در برابر دسترسي غيرمجاز و سوء استفاده از اعتبارهاي ممتاز مورد استفاده در اتوماسيون فرايند روباتيک ، سازمانها معمولاً مراحل زير را انجام مي دهند:


مدارک معتبر ممتاز را از اسکريپت ها و ساير مکان هاي ناامن خارج کرده و آنها را در يک مکان متمرکز و رمزگذاري شده ذخيره کنيد.


دسترسي بات ها را با اجراي اصل حداقل امتياز و محدود کردن دسترسي ممتاز به برنامه هاي خاص مورد نياز براي انجام وظايف خود محدود کنيد.


دسترسي ايمن به کنسول rpa را با مديريت اطلاعاتي که از طرف مديرهاي rpa سوءاستفاده داده شده است ، و همچنين منزوي سازي و نظارت بر فعاليت ها و جلوي جلسات مشکوک را به حداقل مي رسانيد تا خطر را به حداقل برساند.


درباره امنيت دسترسي دسترسي ممتاز به امنيت امنيت بيشتر بدانيد


اتوماسيون فرآيند رباتيک (rpa): حل چالش هاي امنيتي کليدي در استقرارهاي rpa


امنيت اتوماسيون فرايند روباتيک با CyberArk


بهترين دسترسي به امنيت دسترسي بهترين شيوه هاي اتوماسيون فرآيند رباتيک: CyberArk و UiPath


شركت بيمه Fortune 100 ادغام CyberArk و Blue Prism را براي ايمن سازي كاربرد اتوماسيون فرايند روباتيک (rpa) و تسريع چابك عملياتي انجام مي دهد


اتوماسيون فرآيند روبي


آيا مي خواهيد کارمندان خود را از فعاليتهاي روزمره و اغلب تکراري محروم کنيد؟ آيا براي انجام کارهاي خلاقانه و مهم تر بايد از ظرفيت کاري آنها استفاده کنيد؟ rpa- اتوماسيون فرآيند رباتيک ابزاري براي اتوماسيون است که مي توانيد براي انجام هر فرآيند تکراري مبتني بر قانون استفاده کنيد. بنابراين ربات يا در واقع نرم افزار قادر به يادگيري نحوه انجام فرآيند به صورت خودکار است.


مطالعه موردي - كوفلا "استخدام شده"


يک ROBOT CLOUD براي انجام يک کار روبيوتيک


خاتمه کارمندان به نظر نمي رسد مانند چيزي بسيار پيچيده باشد. اما بگذاريد يک لحظه مکث کنيم. هر کارمند Kofola از ده ها سيستم استفاده مي کند. براي متخصصان فناوري اطلاعات Kofola ، اين کارها روزمره بود که احتمال ايجاد خطا را بيشتر مي کرد. يک تحليل مع نشان داد که اين فعاليت ها به صورت تجمعي يک ماه کار در سال براي واحد IT "هزينه" مي کند. اين کافي بود تا سرمايه گذاري در اتوماسيون آنها را در نظر بگيريم.


چگونه مي توانيم يک ROBOT را "استخدام کنيم"


هدف اين بود که سرعت ، تسهيل ، تصفيه روند پردازش و به حداقل رساندن ميزان خطاي روند. همچنين مي خواستيم بار اداري را از هرچه بيشتر مردم برطرف کنيم. و نتيجه اش چيست؟ فيلم را بررسي کنيد.


چه کاري مي تواند rpa براي شما انجام دهد؟


افزايش در توليد


اجراي rpa در شرکت شما باعث افزايش چشمگير فرايندها و افزايش ميزان کار انجام شده مي شود.


کاهش هزينه


ادغام rpa در فرآيندها ، هزينه هاي عملياتي را کاهش مي دهد.


ايجاد ارزش افزوده پايين مراحل بيشتر اثر بخش


کارمندان مي توانند روي فرآيندهاي تمرکز کنند که به خلاقيت عملي بيشتري نياز دارند.


قابليت دستيابي و اثربخشي


rpa کمکي به شما کمک مي کند تا بار کار يا نوسانات فصلي در سازمان خود را بهتر مديريت کنيد.


کاهش خطا و تنوع پذيري


PD کيفيت معاملات پردازش شده را افزايش مي دهد. همچنين ، تغييرپذيري فرايند را به حداقل مي رساند.


تجربه مشتري بهبود يافته است


PD باعث بهبود و سرعت بخشيدن به درخواستهاي ارتباطي يا پردازش و افزايش رضايت مشتري مي شود


ما در اينجا مي خواهيم راجب ربات نرم افزاري صحبت کنيم و تنها نرم افزار ربات ساز ايراني را که هم اکنون در ايران و هم در خارج فعاليت دارد را معرفي کنيم. کاربر مجازي نرم افزار ربات سازي است که هر عملياتي را که بخواهيد در کامپيوتر اتوماسيون کنيد را براي شما ضبط مي کند و به صورت يک فايل ماکرو ذخيره مي کند و پس از ويرايش مي توانيد آن فايل ماکرو را در سيستم هاي ديگر اجرا نماييد. در لينک زير مي توانيد نسخه ازمايشي ان را به صورت رايگان تست نماييد.


https://www.v-user.com/fa


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Melissa north Mac دانلود فيلم ايراني Anthony Brian Julian Kate پکيج ديواري و زميني Heather